Prestationschampionat 2012

Regler

Pošngstšllning Oktober
       

Cherry IV 34-04-1689, New forest

Ryttare: Linn ForsstrŲm

4/3 Mariestads RK, dressyr LB:1 Deltagande+placering 1+2=3p 3pošng

18/3 RK FinspŚng , dressyr LB:1 Deltagande+vinst 1+3=4 p 7 pošng

6/4 Karlskoga, hoppning Deltagande 1 p  8 pošng

15/4 Gyttorps RK, dressyr LA:1 Deltagande+vinst 1+3=4 p  12 pošng

21/4 Kumla RK, dressyr LA:1 Deltagande 1 p   13 pošng

1/5 Grums RK, dressyr Deltagande 1 p  14 pošng

17/5 Dyltabruks RF, dressyr Deltagande 1 p   15 pošng

       

Vallas Joel 34-99-0282, New Forest

Ryttare: Jonna Sunvisson

29/4 LaxŚ RS, dressyr LC:2 Deltagande+vinst 1+3=4 p 4 pošng

19/5 ÷rebro RT, dressyr LC:2  Deltagande 1p   5 pošng

2/6 LaxŚ RK, dressyr LC:2  Deltagande+vinst 1+3=4 p 9 pošng

21/7 Vetlandaortens RF, dressyr LB:1 Deltagande 1p  10 pošng

20/7 Vetlanda RF, dressyr LB:1 Deltagande+placering 1+2=3 p             13 pošng

11/8 Surahammars RF, dressyr LC:2  Deltagande+vinst 1+3=4 p            17 pošng

1/9  dressyr LB:1Deltagande+vinst 1+3=4 p                     21 pošng

9/9  dressyr LC:2Deltagande+vinst 1+3=4 p                    25 pošng

13/10 CristinehamnsRK, dressyr LB:1Deltagande+vinst 1+3=4p            29 pošng

 

       

Quite-Bright 36-97-5206, Welsh Mountain   

Ryttare: Jonna Sunvisson

13/5 Hallsbergs RK, hoppning CL Deltagande 1 p 1 pošng

19/5 ÷rebro RT, dressyr LC:2 Deltagande+vinst 1+3=4 p 5 pošng

2/6 LaxŚ RK, dressyr LC:2 Deltagande 1 p  6 pošng

7/7 Odensbackens RK, hoppning CL   Deltagande 1p  7 pošng

juli SM Welsh, hoppning L:B Deltagande 1 p  8 pošng

15/9  hoppning L:C   Deltagande+placering 1+2=3 p             11 pošng

16/9 Gyttorps RK, dressyr L:A Deltagande 1 p                     12 pošng

13/10 ChristinehamnsRK, dressyr LB:1 Deltagande 1p        13 pošng


 

Farina 43-03-1128, Svensk Ridponny  

Ryttare: Wilma Martinsson

13/5 Hallsbergs RK, hoppning CL Deltagande 1 p   1 pošng

19/5 ÷rebro RT, dressyr LB:1 Deltagande 1 p   2 pošng

9/9 RK Kumla, dressyr LB:1    Deltagande 1 p     3 pošng

15/9 ÷rebro Ryttarteam, hoppning      Deltagande 1p    4 pošng

       

ńngaby Victor 42-07-7904, Welshponny av cobtyp

Ryttare: Wilma Martinsson

19/5 ÷rebro RT, dressyr LB:1 Deltagande 1 p  1 pošng

 

Trixy 30-04-0003, Gotlandsruss

Ryttare: Amanda Wallin

6/6 Viby RKS, hoppning CL Deltagande 1 p    1 pošng

7/7 Odensbackens RK, hoppning CL   Deltagande 1p    2 pošng 

       

Sšbys Blomma 34-07-2425, New Forest

Ryttare: Amanda Wallin

9/6 SŲdermanlands HAVF, first ridden Deltagande+vinst 1+3=4p 4pošng

       

Qvintus 30-02-7944, Gotlandsruss

Kusk: Emma Egemar

10/8 Romme, trav  Deltagande 1 p      1 pošng

12/8 Eskilstuna, trav Deltagande+placering 1+2=3 p             4 pošng

26/8 Mantorp, trav   Deltagande 1 p           5 pošng